Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Legendarni Shinobi Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj
Znalezionych wyników: 134
Legendarni Shinobi Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Klan Akimichi
Haruyasu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5053

PostForum: Techniki Klanowe   Wysłany: 2010-05-20, 20:10   Temat: Klan Akimichi
Techniki rangi ,,D”Nazwa Techniki: Baika no jutsu
Opis: Podstawowa technika klanowa. Dzięki niej shinobi pochodzący z klanu Akimichi po złożeniu kilku pieczęci potrafi powiększyć tors swojego ciała do sporych rozmiarów. Nasza wytrzymałość wzrasta, lecz chodzenie, jak i atak za pomocą rąk odpada całkowicie, technika może nam się przydać do zmiażdżenia kogoś, gdy spadamy na niego, lub jest wyjściowa technika do innych klanowych jutsu.
Czas Nauki: 8godzinNazwa Techniki: Nikudan Sensha
Opis: Podstawowa technika ofensywna w klanie. By wykonać ta technikę, potrzebne jest wcześniejsze użycie techniki Baika no Jutsu. Gdy już staniemy się więksi, poprzez technikę Baika no Jutsu, nasza głowa, ręce i nogi chowają się a z otworów, przez które wystawały zaczyna wyciekać chakra. W postaci kuli jedyne co możemy robić to toczyć się z dużą prędkością i miażdżyc wszystko co staje nam na drodze
Czas Nauki: 12godzinNazwa Techniki: Nikudan Kunai Sensha
Opis: Technika jest ulepszona wersja Nikudan Sensha. Jeszcze przed powiększeniem się technik ą Baika no Jutsu użytkownik zakłada na siebie linki, a do nich przyczepione kunaie. Gdy dobrze poustawiamy kunie i powiększymy się, otaczają one nas tworząc coś na wzór jeża. Po użyciu techniki Nikudan Sensha, zaczynamy się toczyć, a kunie są czymś w rodzaju kolców. W tym momencie spotkanie z nami, nie skończy się tylko zmiażdżeniem, ale i pocięciem.
Czas Nauki: 15godzin

Techniki rangi ,,C”Nazwa Techniki: Nikudan Hari Sensha
Opis: Technika podobna do technik zamiany w żywa kule, lecz z ta zmiana że nie musimy wykorzystywać tutaj techniki Baika No Jutsu. Spadając z dużej wysokości shinobi łapie się za kolana i zaczyna kręcić, tworząc coś w rodzaju malej kuli. Po chwili włosy shinobi zaczynają rosnąć i twardnieć. Staje się on wtedy spadająca naostrzona kulka. Im większa wysokość tym zada większe obrażenia. Gdy trafimy w cel albo chybimy, włosy wracają po chwili do normalnej długości.
Czas Nauki: 15godzinNazwa techniki: Nikudan no Mai
Opis: Po wykonaniu Baika no Jutsu znów zmieniamy się w kulę, jednakże nie kręcimy się do przodu ani do tyłu, tylko w miejscu w okół własnej osi. Jest to pewnego rodzaju Kaiten, bo gdy przeciwnik dojdzie do kuli zostaje natychmiastowo odrzucany, również w ten o to sposób można zatrzymać wykonanie techniki: Kekai Dorou Domu.
Czas Nauki: 20godzin

Techniki rangi ,,B”Nazwa Techniki: Bubun Baika no jutsu
Opis: Technika a zarazem zdolność klanowa, która opanowują jedynie doświadczeni shinobi. Dzięki temu atakowi nasza cześć ciała powiększa się. Nie jest to już tylko tors, a np. możemy powiększyć rękę, lub nogę i zadąć nią potężny cios.
Czas Nauki: 24godzinNazwa Techniki: Hagane Sensha
Opis: Technika podobna do połączenia technik Baika No Jutsu i Nikudan Sensha, z tą zmianą że nie musimy wykonywać obu tych technik, a po prostu z biegu zamieniamy się w toczący dosłownie głaz. Nasze ciało twardnieje i staje się czymś w rodzaju pocisku. Jeżeli użyjemy 2 wyżej wymienionych technik, obrażenia będą po prostu dużo większe.
Czas Nauki: 24godzin

Techniki rangi ,,A”Nazwa Techniki: Chou Baika no Jutsu
Opis: Ostateczna technika klanowa. Cale nasze ciało, powiększa się do gigantycznych rozmiarów, przez co stajemy się o wiele silniejsi, lecz tez o wiele wolniejsi i mamy dużo mniejsza celność, niż w przypadku bycia w normalnym rozmiarze. Nie zapominajmy ze wtedy nasz przeciwnik jest w porównaniu z nami, wielkości muchy. Wymaga zażycia drugiej tabletki.
Podczas tej techniki nie możemy wykonywać żadnych innych technik prócz klanowych!
Czas Nauki: 40godzinNazwa Techniki: Chou Harite
Opis: Najsilniejsza a zarazem jeden z szybkich ataków klanowych. Wykonujący powiększa swoje ręce, trzymając je przy sobie ściśnięte w 2 pięści, po czym uderza w przeciwnika od góry z zamiarem dosłownego wbicia go w ziemie. By użyć techniki musimy najpierw powiększyć nasze ręce za pomocą techniki
Czas Nauki: 35godzinNazwa techniki: Chou Nikudan Sensha
Opis: Pod postacią Chou Baika no Jutsu zmieniamy się w wirującą kulę, innymi słowy jest to kolejna, a za razem największa wersja Nikudan Sensha.
Czas Nauki: 35godzin

Techniki rangi ,,S”Nazwa Techniki: Choudan Bakugeki
Opis: Jest to specjalna technika, którą każdy członek klanu potrafi wykonać intuicyjnie. Polega ona na tym, że skupiamy otaczającą nas energię, wytworzoną przez nasze ciało po zażyciu trzeciej pigułki, w naszej ręce albo nodze. W ten sposób cios, który za jej pomocą wykonamy z pewnością zabije każdego wroga, gdyż jego siła jest równa wadze życia, ale odbierze i nasze. Jutsu jest niemalże samobójczym, mamy małe szanse na przeżycie.
Czas Nauki: 50godzin
  Temat: Klan Aburame
Haruyasu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1039

PostForum: Techniki Klanowe   Wysłany: 2010-05-20, 20:09   Temat: Klan Aburame
Techniki rangi ,,D”Nazwa techniki: Fujin Konchuu no Jutsu
Opis: Pozostawiamy na przeciwniku robaka płci żeńskiej. Gdy chce się go odnaleźć wysyłamy robaka płci męskiej który znajdzie go na 100%.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 8godzin

Nazwa techniki: Konchuu Sekkou
Opis: Technika zwiadowcza. Wysyłany jest mały, praktycznie niezauważalny robaczek do sprawdzenia terenu. Przekazuje nam wszystko co zobaczy. Np: wnętrze jakiegoś pomieszczenia itd.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 8godzinNazwa techniki: Kikaichuu no Jutsu
Opis: Podstawowa technika tego klanu. Robaki wychodzą z ciała wykonawcy i są mu posłuszne. Technika używana by zacząć dalsze działania.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 10godzinNazwa techniki: Kikai Kawarimi no Jutsu
Opis: Gdy przeciwnik nas złapie, lub będzie chciał nas zaatakować kunaiem zmieniamy się w chmarę robaków, a sami się ukrywamy kilka metrów dalej.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 8godzinNazwa techniki: Mushi Yose no Jutsu
Opis: Jedna z podstawowych technik. Członek klanu przykłada rękę do powierzchni i za pomocą Chakry tworzy sieć do której zlatują się wszystkie pobliskie robaczki.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 8godzin

Techniki rangi ,,C”Nazwa techniki: Mushi Kabe no Jutsu
Opis: Jedno z lepszych Jutsu tego klanu. Wszystkie robaki wychodziły z ciała i skupiały się w jednym miejscu tworząc jakby okrągłą barierę. Każdy kto dotknął bariery od razu był atakowany przez robaki.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 12godzinNazwa techniki: Konchuu Hei
Opis: Ściana z robaków która ma bronić przed atakami. Wytrzymałość i wielkość zależy od tego, ile użytkownik włoży w to Chakry.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 12godzinNazwa techniki: Ushiro Ishuu
Opis: Ruch typowo taktyczny, którym można złapać przeciwnika w pułapkę. Polega na zgromadzeniu za nieświadomym niczego przeciwnikiem chmary robaków gotowych do ataku. Całe zajście może trwać od 2-4 tur, zważając na małą prędkość przemieszczania się robaków. Ta technika nie jest absorbująca więc można robić inne rzeczy podczas pochodu robaków.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 12godzinNazwa techniki: Konchuu Gaijo Doku
Opis: Wprowadzamy swoje robaki do ciała np. sojusznika aby wyssały z niego truciznę lub jad. Im lepsze są zdolności użytkownika techniki typ lepsza skuteczność.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 12godzinNazwa techniki: Soshaku no Jutsu
Opis: Technika ofensywna klanu Aburame. Robaki obłażą całe ciało przeciwnika. Zaczynają go kąsać. Jest to dość bolesne.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 14godzinNazwa techniki: Mushi Bushin no Jutsu
Opis: Klon stworzony z robaków. Może normalnie atakować lecz trafiony zmienia się z powrotem w robaki.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 15godzinNazwa techniki: Jinteki Mayu no Jutsu
Opis: Użytkownik ukrywa się w wytrzymałym kokonie by obserwować wroga lub odpocząć.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 15godzin

Techniki rangi ,,B”Nazwa techniki: Kikaichuu: Kaiten
Opis: Członek klanu Aburame każe robakom poruszać się ruchem skrętnym by go rozkojarzyć.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 20godzinNazwa techniki: Hijutsu: Mushi Dama
Opis: Mushi Dama jest to jedna z sekretnych technik klanu Aburame. Użytkownik używając robaków w swoim ciele, rozprasza je na dość szeroki obszar które otaczają cel. Robaki otaczają przeciwnika po czym zasiadają na nim uniemożliwając mu jakikolwiek ruch, dodatkowo gryzą wroga wysysając mu chakrę. Jedynie dobrze wyszkoleni Shinobi mogą wydostać się z tej techniki.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 24godzinNazwa techniki: HiJutsu: Mushi Miyu
Opis: Druga tajemna technika klanu Aburame. Podobnie jak w Mushi Dama wytwarzamy kokon, ale niewidoczny i to w okół siebie. Dzięki temu przyśpieszamy rozwój naszych robaków. Ruch ten jest niezwykle przydatny dla Aburame gdyż w ten sposób coś co działało wcześniej na nasze robaki ma teraz mniejszy efekt, czyli są jakby ulepszone
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 30godzin

Techniki rangi ,,A”Nazwa techniki: Kikaichuu Arare
Opis: Najlepsza technika klanu Aburame. Ze swojego ciała wysyłamy wszystkie robaki jakie posiadamy, które tworzą ogromną chmurę/kulę robaków. Gdy złapią przeciwnika, poziom Chakry wroga spada do zera. Jedynie Jinjuuriki są w stanie przetrwać tą technikę. Wielkość chmury robaków zależy na jakim poziomie jest członek klanu.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 40godzin

Techniki rangi ,,S”Nazwa techniki: Maikuro konchuu
Opis: Członek klanu przez dotyk przesyła nano robaki na ciało przeciwnika które w ciągu jednej sekundy paraliżują go i dodatkowo sprawiają mu wielki ból.
Talent: Ninjutsu
Czas nauki: 60godzin
  Temat: Klan Abumi
Haruyasu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 646

PostForum: Techniki Klanowe   Wysłany: 2010-05-20, 20:09   Temat: Klan Abumi
Techniki rangi "D"Nazwa Techniki: Zankuuha
Opis: Technika polegająca na wypuszczeniu z otworków w rękach czegoś na kształt "pocisku z powietrza" pod strasznie dużym ciśnieniem. Taki pocisk jest w stanie niszczyć nawet skały. A żeby tego było mało technikę można użyć jeszcze inaczej przy użyciu "ognia ciągłego" można zamiast pocisku stworzyć strumień powietrza pod ciśnieniem.
Czas Nauki: 12 godzinNazwa Techniki: Makura no jutsu
Opis: Jedna z niewielu technik tego klanu w której trzeba zawiązywać jakiekolwiek pieczęcie. Technika polega na tym, że użytkownik wpompowując w ziemie masy powietrza zmiękcza ją dookoła siebie bądź zmiękczać jakiś upatrzony przez siebie punkt. W wyniku tego zmiękczania powstaje coś jak "poduszka z ziemi".
Czas nauki: 15h

Techniki rangi "C"Nazwa Techniki: Zankyokukuuha
Opis: Tak samo jak Zankuuha, powstaje przy wypuszczeniu powietrza pod ogromnym ciśnieniem z otworków mieszczących się w na dłoniach. Zankyokukuuha jest to finalną wersja tej techniki. Efekt? Potężne zwielokrotnienie mocy zwykłej wersji tego jutsu. Zniszczenia w terenie jak i w ludziach są ogromne.
Czas Nauki: 24godziny
  Temat: Doton
Haruyasu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1576

PostForum: Elementarne   Wysłany: 2010-05-18, 21:09   Temat: Doton
Technik Rangi "D"Nazwa Techniki: Doro Kawarimi
Opis: Jest to normalna technika Kawarimi tylko nasze ciało zamienia się w błoto.Nazwa Techniki: Doryuusou
Opis: Po złożeniu pieczęci z ziemi wyrasta ostry kolec który bez problemy przebije przeciwnika. Ma on około 1.5m długości.Nazwa Techniki: Doton no jutsu
Opis: Użytkownik tego jutsu chowa się pod ziemią , w odpowiednim momencie wyskakuje z niej atakując przeciwnika.Nazwa Techniki: Shinjuu Zanshu no Jutsu
Opis: Jest to bardzo podobna technika do Doton no jutsu , polega tylko na tym że przeciwnika wciągamy pod ziemię do samej szyi.Nazwa Techniki: Ishi Maru no Jutsu
Opis: Użytkownik przykłada rękę do ziemi i wyciąga ziemną kulkę która można swobodnie cisnąc w przeciwnika.

Technik Rangi "C"Nazwa Techniki: Dochuu Eigyo
Opis: Użytkownik zapada się pod ziemię. Ciężko jest go wtedy wykryć i może atakować z ukrycia.Nazwa Techniki: Dochuu Senkou
Opis: Gdy użytkownik znajduje się pod ziemią, może zaatakować przeciwnika wysuwając ostrze swojej broni na powierzchnię. Może to przypominać rekina.Nazwa Techniki: Doro Gaeshi
Opis: Przed użytkownikiem pojawia się ściana z ziemi.Nazwa Techniki: Douka Sanseki Seisha
Opis: Technika podobna do Nikudan Sensha, z tym, że tutaj jesteśmy toczącym się głazem,, trudno nas zatrzymać.Nazwa Techniki: Sanseki Sensha
Opis: Dosłownie uniemożliwienie ataku. Wybrana część ciała asymiluje właściwości twardej skały.Nazwa Techniki: Iwagakure no jutsu
Opis: Technika polega na tym, że możemy przejść przez: skałę, ziemię, lub ukryć się w nich. Można powiedzieć, że jest to udoskonalone Doton no Jutsu, bo również możemy zapaść się pod ziemię, lecz nie trzeba przy tym wykonywać pieczęci i ma więcej możliwości. Jedyna wada, że gdy wychodzimy z ziemi to trzeba to robić dosyć powoli.Nazwa Techniki: Gansetsukon
Opis: Technika jest bardzo ciekawa jako, że ninja wyciąga rękę do ziemi czy skały i jak by wyciąga z niej coś na kształt włóczni. Jest ona ostra i wytrzymała jako, że jest
wzmacniana chakrą.Nazwa Techniki: Doryuu katsu
Opis: Doryuu Katsu jest techniką Elementu Ziemi. Ninja robi konieczne pieczęcie, wtedy umieszcza rękę na ziemi. To nakłania ziemię do podniesienia się i rozdzielenia się na bok. Gdy tylko ninja odrywa rękę od ziemi, rozdzielanie ziemi kończy się.
Nazwa Techniki: Ganchuusou
Opis: Z pod naszego przeciwnika wyrastają ostre kolce którego przebijają. Technika przydatna, bo nie trzeba wykonywać do niej pieczęci. Wystarczy widzieć miejsce gdzie mają pojawić się owe kolce.Nazwa Techniki: Ganchuurou no jutsu
Opis: Z ziemi wyrastają kolumny tworząc coś w rodzaju klatki w okół naszego przeciwnika.

Nazwa Techniki: Doro Bunshin no Jutsu
Opis: Użytkownik wytwarza swoją błotną kopię. Ma ona 1/10 siły oryginału.Nazwa Techniki: Doryuu Taiga
Opis: Przed użytkownik pojawia się "rzeka" błota pędząca na przeciwnika. Może go unieruchomić

Technik Rangi "B"Nazwa Techniki: Doryuudan
Opis: Użytkownik z błota wytwarza głowę smoka która wypluwa błotne pociski. Techniki najlepiej skutkuje w połączeniu z Doryuu Taiga.Nazwa Techniki: Doryuu Dango
Opis: Użytkownik wyrywa olbrzymi kawał ziemi, a następnie rzuca nim w kierunku przeciwnika.Nazwa Techniki: Doryuu Heki
Opis: Użytkownik wypluwa ogromne ilości błota, a te następni zamieniają się w bardzo twardą ścianę.Nazwa Techniki: Ganban Kyuu
Opis: Dwa pół okrągłe kawałki ziemi "wyrastają", a następnie się złączają zamykają go w środku. Jest tam bardzo ciasno, przez co nie można wykonywać zbyt gwałtownych ruchów, a w dodatku nie ma tam dopływu tlenu.Nazwa Techniki: Doro Houshi
Opis: Przed użytkownikiem pojawia się mnóstwo błota które następni zmierza w kierunku przeciwnika. Gdy dojdzie do celu rywal nie może się ruszyć.Nazwa Techniki: Aojiroi Ganseki
Opis: Z ziemi wyrasta kamienny pal, zmierzający po skosie na przeciwnika. Może go wybić gdzieś w dal, bądź połamać kości.Nazwa Techniki: Betsuri Daichi
Opis: Wykonujemy pieczęcie i następnie ziemia zaczyna się rozdzierać, gdzie powstaje całkiem spora szczelina. Jest to gwałtowne i nagłe więc technika nie jest aż tak banalnie łatwa do uniknięcia.Nazwa Techniki: Iwa zada kuzushi
Opis: Bardzo dobra technika ziemi. Po przez skupienie się, poświęceniu dłuższej chwili i dotknięciu człowieka potrafimy zamienić mu jakąś kończynę, albo jego całego w kamień, gdy szybko zrobimy coś dalej np zrzucimy skamieniałego wroga z wysoka wtedy rozkruszy się i można powiedzieć, że zginął. Dlaczego szybko? gdyż technika działa tylko jedną turę.Nazwa Techniki: Kouka no jutsu
Opis: Użytkownik wykonujący ta technikę zamienia się w prawdziwą skałę. Jego ciało wtedy staje się twardsze i może nim manipulować. Można również tworzyć w rękach ostre bronie.Nazwa Techniki: Sabaku kyuu
Opis: Douka Sabaku Kyuu jest techniką używaną przez Nagare. Po wykonaniu Shinranbanshou Douka no Jutsu, Ciało Nagare zmienia się w kamień . Ponieważ ten osobnik potrafił kopiować czyjeś techniki i uznawać je za swoje własne, zrobił tak z Jutsu Gaary Sabaku Kyuu. Efekt tego Jutsu jest taki sam jak u Gaary.

Technik Rangi "A"Nazwa Techniki: Doryuu Jouheki
Technika zakazana, dostępna ilość zwojów 2/2
Opis: Po wykonaniu techniki Shinrabanshou między naszymi dłońmi tworzymy mały sześcian w którym jest mała kula. Sześcian wraz z kulą powiększa się do sporych rozmiarów. Cała ta dziwna figura geometryczna jest zrobiona z tego kamiennego pyłu + nasza Chakra daje to nam twardość metalu. Zmiażdżenie przez takie coś może się skończyć śmiercią.Nazwa Techniki: Tsuchi Kairou
Technika zakazana, dostępna ilość zwojów 2/2
Opis: Technika nie wymaga pieczęci tylko jednego ruchu, a mianowicie uderzenia ręką o ziemie po czym ziemia zaczyna się przesuwać i zamyka przeciwnika w więzieniu gdzie jest jedno wyjście u góry, lecz je też można zamknąć.Nazwa Techniki: Yomi numa
Opis: Technika Dotona. Wybrane podłoże przez wykonawcę zamienia się w grząskie bagno. Im lepszy shinobi, tym bagno jest większe i głębsze.Nazwa Techniki: Kekai Dorou Domu
Technika zakazana, dostępna ilość zwojów 2/2
Opis: Użytkownik zamyka przeciwników w więzieniu z ziemi. W dodatku to więzienie pozbawia ich chakry, która wędruje do użytkownika regenerując ją. Jeśli będzie miał jej maksymalne ilości wędruje w otoczenie. W dodatku także kończy się tam tlen. Bardzo trudno jest ją zniszczyć, a najsłabsza jest w miejscu najbardziej oddalonym od użytkownika.

Technik Rangi "S"Nazwa Techniki: Deddoyose
Technika zakazana, dostępna ilość zwojów 2/2
Opis: Ta technika polega na przyzwaniu niezliczonej armii trupów. Nie są oni zbyt wytrzymali lecz posiadają regeneracje i wstają po uderzeniach.Nazwa Techniki: Uitenpen
Technika zakazana, dostępna ilość zwojów 2/2
Opis: Jest to najtrudniejsza i najbardziej kosztowna względem chakry technika. Polega na tym, że na zwoju rysujemy mapę potem rozcinając se palec by naznaczyć krwią. Wykonujemy pieczecie i krew nakładamy na mapę, wtedy teren zmienia się. Technika obejmuje szeroki obszar i mamy pełna kontrole nad tymi terenami stawiając labirynty, pułapki czy przesuwamy ściany bądź robiąc dziury.
  Temat: Katon
Haruyasu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 748

PostForum: Elementarne   Wysłany: 2010-05-18, 21:09   Temat: Katon
Techniki rangi "D"Nazwa Techniki: Hikyuu no jutsu
Opis: Słabsza wersja Goukakyuu, kula jest mniejsza, ale ma dalszy zasięg i jest szybsza.Nazwa Techniki: Bakuhatsu en Shotto
Opis: Z pozoru niczym nie różni się od Housenki. Jednak tutaj wyplute pociski przybierają jasnożółty kolor. W dodatku zawsze, gdy w coś trafią, wybuchają tworząc małą eksplozję, co może zadać dodatkowe obrażenia.

Techniki rangi "C"Nazwa techniki: Shiruko
Opis: Technika polegająca na wypluciu strumienia ognia, na długość max 3-4 metry. Czas użycia techniki zależy od chakry użytkownika.Nazwa Techniki: Endan
Opis: Endan jest techniką Elementu Ognia. To Jutsu pozwala Jiraiyi, wyemitować ''odrzutowiec'' ognia od jego ust. Słabsza wersja Gamayu Endan.Nazwa Techniki: Hinjin no jutsu
Opis: Bez składania zbędnych pieczęci z ust wypuszczamy średniej wielkości ognisty krąg. Jest to przydatne jutsu do ucieczki!Nazwa Techniki: Housenka
Opis: Jutsu z pokroju Katona. Po złożeniu pieczęci , użytkownik wypuszcza kole ognia , w kulach można ukryć bronie!Nazwa Techniki: Ryuuka no jutsu
Opis: Efektowne Jutsu Katona. Osoba wykonująca najpierw zostaje otoczona przez duży płomień, później ogromna fala ognia leci na nasz cel. Można naszą ofiarę przywiązać to specjalnych linek i to po nich puścić cały ogień.Nazwa Techniki: Goukakyuu no Jutsu
Opis: Jutsu to tworzy ogromną kulę ognia, którą shinobi wypuszcza z ust, zużywając przy tym bardzo dużą ilość chakry. Goukakyuu no Jutsu jest podstawową techniką klanu Uchiha.Nazwa Techniki: Kasumi Enbu No Jutsu
Opis: Ognisty atak, wystrzelony w grupę przeciwników. Po dotarciu do celu pocisk rozpada się na wiele mniejszych płomieni, poszerzając tym samym swoją powierzchnię. Dobra technika aby zablokować ataki TaiJutsu albo coś podpalić.

Techniki rangi "B"Nazwa Techniki: Dai Endan
Opis: Dai Endan jest techniką ognia. Jiraiya najpierw zgromadza ogień do ust i ''wymiotuje'' olbrzymi oddech ognia stale w jego przeciwnika. Technika bardzo podobna do GoukakyuuNazwa Techniki: Gouryuuka no jutsu
Opis: Gouryuuka no Jutsu jest techniką Elementu Ognia. Po utworzeniu potrzebnych pieczęci , ninja wypuszcza z ust kule ogniste w kształcie głowy smoka w swojego przeciwnika. Te potężne kule ogniste mogą dziurkować nawet beton.Nazwa Techniki: Hai seki shou
Opis: Najpierw z ust wypuszczamy chmurę gorącego pyłu(cały czas mamy otwarte usta). Gdy pyłu narobi się dosyć dużo usta zamykamy od pył od ust zapala się aż do tej całej dużej chmury. Wszystko wewnątrz kłębów ognia zostaje pochłonięte. Jutsu może bardzo poparzyć.Nazwa Techniki: Keshi magukahara
Opis: Typowo długo dystansowa technika Katona, która raczej nie zadziała gdy przeciwnik nie jest unieruchomiony. Tupiemy nogą w ziemię, ziemia nieco się rozłącza tworząc szczelinę. Robimy głęboki wdech i wypuszczamy strumień ognia w szczelinę który jest bardziej gorący niż zwykle. Ogień w szczelinie jakby się gotuje, ziemia się nieco trzęsie. Składamy pieczęć węża, ziemia przestaje się trząść, a cały ogień jest wystrzelony w górę, dokładnie tam gdzie stał nasz wróg.Nazwa Techniki: Ninpou hibashiri
Opis: W okół użytkownika na ziemi tworzą się dwa ogniste koła. Następnie ogień z dwóch stron od kół okrąża naszych przeciwników, lub przeciwnika. Tworzy się duża ściana ognia. W dowolnej chwili możemy spowodować wybuch, gdy ogień okrąży przeciwników.Nazwa Techniki: Katoyo Tatsumaki
Opis: Shinobi wykonujący tę technikę po złożeniu pieczęci wypuszcza duży płomień ze swoich ust. Płomień zaczyna wirować i wirować tworząc gorące, ogniste tornado. Samo zetknięcie się przeciwnika z ogniem może spowodować nie lada obrażeniaNazwa Techniki: Kawa no Jutsu
Opis: Technika trwałego podpalenia. Jedna z niewielu nie kończąca swojego działania zaraz po wyegzekwowaniu. W tym wypadku, całość polega na wypuszczeniu z ust płomienia i kontynuowanie go, niczym miotacz ognia, dopóki nie powstanie ładnie wyglądający krąg płomieni więżący w sobie przeciwników. Co w tym wszystkim najpiękniejsze, będąc wewnątrz można otrzymać jakieś tam niewielkie obrażenia od panującego gorąca i po jakimś czasie od braku tlenu, ale prawdziwa siła techniki tkwi w przekraczaniu przez owe płomienie.Nazwa Techniki: Gamayu Endan (wymaga przyzwania summona)
Opis: Osoba siedząca na żabie wykonuje jedną z technik ognistych Katon. Następnie żaba wypluwa dość dużą ilość oleju. W połączeniu, powstaje o wiele większy strumień ognia pozwalający bardziej zranić przeciwnika.

Techniki rangi "A"Nazwa Techniki: Karyuu endan
Opis: Bardzo dobra technika. Bierzemy głęboki wdech, a potem całe zgromadzone powietrze wypuszczamy w czymś w rodzaju bomby ognia. Skuteczność techniki zależy od włożonej Chakry.Nazwa Techniki: Zukokku
Opis: Kolejna technika używana przez jedną z masek Kakuzu, technika ognia jest bardzo potężna po chwili kumulowania odpowiedniej ilości chakry i natury katonu powstaje wielki, ognisty wybuch.

Techniki rangi "S"Nazwa Techniki: Haikedo
Technika zakazana, dostępna ilość zwojów 2/2
Opis: Jedna z najtrudniejsza technika tego żywiołu. Składamy pieczęcie i unosimy rękę ku niebu. Wymaga to chwili czasu. Nad nami tworzy się kula ognia którą możemy cisnąć w przeciwnika.
  Temat: Wioski
Haruyasu

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2029

PostForum: Historia   Wysłany: 2010-05-09, 12:21   Temat: Wioski
--------------------------------------------------------------------------------
Wioska Ukrytego Liścia - W oficjalnym tłumaczeniu KonohaGakure. Jest to obecnie najważniejsza wioska w m&a "Naruto". Powstała 100 lat przed obecnymi wydarzeniami w "Naruto", położona jest w państwie ognia, otacza ją wielki kamienny mur oraz bujny las. Założycielem wioski ukrytej w liściach jest Pierwszy Hokage, znakiem poznawczym wioski jest przepaska noszona przez ninja z wygrawerowanym na metalowej tabliczce liściem. Przez wiele lat trwania wojen, Konoha stała się dominatorem wśród pozostałych wiosek, przez co nabawiła się wielu wrogów, w obecnych czasach wioska ukryta w liściach jest w stanie wojennym z Wioską Dźwięku, zaś dawniej toczyła wojnę z wioskami: Deszczu, Piasku, oraz Dźwięku, której założycielem jest Orochimaru, nakłonił on również wioskę Piasku do walki z liściem. Po przegranej wojnie Konoha zawiązuje przymierze SunaGakure (Piasek).

Wioska ukrytego wydała na świat wielu utalentowanych shinobi takich jak: Hatake Kakashi, Minato Namikaze..

Wioska ta zyskała również swoją pozycję dzięki klanom, które zamieszkują obszar Konohy, najważniejszymi klanami są: Uchiha (obecnie nie istnieje), Hyuuga.
--------------------------------------------------------------------------------
Wioska Ukrytego dźwięku - W oficjalnym tłumaczeniu Otogakure. Wioska ta jest najmłodszą z poznanych nam bliżej miejscowości. Założycielem OtoGakure był nie kto inny jak jeden z legendarnej trójki Saninów Orochiamru, założył ją z chęci zemsty za to iż nie został wybrany na nowego Hokage. Rok po początkowych wydarzeniach w "Naruto" Orochimaru zawiera sojusz z Wioską Ukrytego Piasku i atakuje Wioskę ukrytego Liścia, atak ten został jednak szybko stłumiony, a największym ciosem zadanym w Konohe było zabicie Trzeciego Hokage. Po tym wydarzeniu wyszło na jaw iż to Orochimaru stanął za zamachem na obecnego KazeKage, przez co stracił poparcie u swoich sojuszników, ostatecznie jego młody uczeń Sasuke Uchiha zabija go, a na wieść o śmierci władcy Wioski Ukrytego Dźwięku zaczyna zapadać anarchia i nie ład.

Znakiem rozpoznawalnym shinobi z OtoGakure jest przepaska z wygraderowaną nutą oznaczającą dźwięk.
--------------------------------------------------------------------------------
Wioska Ukrytej Mgły - W oficjalnym tłumaczeniu KiriGakure. Wioskę tą stworzył pierwszy MizuKage w państwie wody, była utworzona mniej więcej w podobnym czasie co KonohaGakure. Wioska ta została umiejscowiona w dolinie którą zawsze otacza mgła, Kirigakure zasłyneła w świecie "Naruto" jako kraj wiecznej wojny, ponieważ toczyły się tam częste wojny domowe, co sprawiło wyniszczenie większości ważniejszych klanów do zera, dodatkowo wioska ta słyneła z brutalnego egzaminu na genina, który polegał na zabiciu ucznia z se swojej ławki w akademii, jednak po akcie Zabuzy Momochi zniesiono ten rodzaj egzaminów. Dodatkowo wioskę tą możemy podziwiać za specjalny oddział, którym było "7 Mistrzów miecza", jednak z czasem oddział ten rozpad się z nieznanych nam powodów.

Znakiem rozpoznawalnym shinobi z KiriGakure jest przepaska z wygraderowanymi czterema ukośnymi kreskami, które oznaczającą mgłę.
--------------------------------------------------------------------------------
Wioska Ukrytego Piasku - W oficjalnym tłumaczeniu Sunagakure. Założycielem tej wioski jest pierwszy KazeKage, wioska powstała mniej więcej w tym samym czasie co KonohaGakure. Wioskę tą cechuje umiejscowienie na samym środku pustyni w kraju wiatru. Wioska ta była jedną z największych potęg w świecie "Naruto", aż do czasu przejęcia tego tytułu przez Wioskę Ukrytego Liścia, spowodowało to nagłe ataki ze strony Piasku na wioskę Liścia, w teraźniejszości "Naruto" czwarty KazeKage zawiązuje sojusz z Wioską Ukrytego Dźwięku aby zniszczyć Konohę, jednak niebawem KazeKage zostaje zabity przez swojego sojusznika (Orochimaru), a plan pokonania Konohy lega w gruzach. Obecnym KazeKage jest Sabaku no Gara, syn czwartego KazeKage, dzięki czemu SunGakure zacieśniła dobre stosunki między innymi wioskami poza OtoGakure.

Znakiem rozpoznawalnym shinobi z SunoGakure jest przepaska z wygraderowaną klepsydrą oznaczającą przesypujący się piasek.
--------------------------------------------------------------------------------
Wioska Ukrytej Błyskawicy - W oficjalnym tłumaczeniu KumoGakure. Założycielem tej wioski jest RaiKage, umiejscowiona jest w kraju pioruna, obecnie nie wiele o niej wiemy poza tym iż pod zasłoną chęci sojuszu z KonohaGakure chcieli poznać sekret Byakugena, co im nie wyszło na dobre oraz poznajemy brata RaiKage, który posiada w sobie ośmioogoniastego demona.

Znakiem rozpoznawalnym shinobi z KumoGakure jest przepaska z wygraderowaną błyskawicą.
--------------------------------------------------------------------------------
Wioska Ukrytego Wodospadu - W tłumaczeniu oficjalnym TakiGakure. Wioska ta nie posiada swojego Kage, jej położenie jest umiejscowione między krajem Ziemi i Ognia. Do TakiGakure prowadzą dwa wejścia: piękny wodospad oraz wielkie drzewo. Poznanie przez kogo kolwiek z poza tej wioski wejścia do TakiGakure oznaczało by poważne kłopoty i murowaną wojnę w czasach kiedy były one bardzo częste, jednak przez długi czas nie była atakowana. Za władce Wioski Ukrytego Wodospadu możemy uznać pewnego ninja, który wypił świętą wodę (Woda dająca ogromną moc, lecz mogąca też odebrać życie) by uratować wioskę.

Znakiem rozpoznawalnym shinobi z TakiGakure jest przepaska z wygraderowaną strzałką w dół która została przedzielona na pół, co oznacza wodospad.
--------------------------------------------------------------------------------
Wioska Ukrytej Trawy - W tłumaczeniu oficjalnym KusaGakure. Obecnie brak szczegółowych informacji o tej wiosce, o istnieniu tej wioski zostajemy poinformowani podczas egzaminu na Chunnina, gdzie ukazano nam trzech shinobi z owej wioski, niebawem jednak zostają zabici przez Orochimaru.

Znakiem rozpoznawalnym shinobi z KusaGakure jest przepaska z wygraderowaną trzema trawą.
--------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-10, 19:49   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Nagle ze wszystkich stron wyleciały nietoperze było ich mnóstwo ale co się dziwić znajdowaliście się chyba w namroczniejszym miejscu w lesie. Nikt za wami nie idzie od ponad 4 godzin chyba juz was nie znajdą a co za tym idzie spokojnie możeci udać się dalej w poszukiwaniu waszego nowego domu.

MISJA ZAKOŃCZONA
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-10, 18:34   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Szliście mrocznym lasem który w odróżnieniu od poprzdniego był cichy i spokojny. Jedynie leśne zwięrztea od czasu do czasu dawały o sobie znać lecz po kilkudziesięciu minutach drogi doszły was odgłosy ruchów szelestów wszystko to wyglądało jak byście byli otoczeni z każdej strony dobiegłay was szumy liści i krzewów.
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-09, 21:04   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Mężczyzna słysząc odpowiedz Ayane spokojnie pokiwał głową na znak zrozumienia po czym odwrócił się na pięcie i powiedział:

-Skoro tak nie będe wam przeszkadzał ale dam wam rade uważajcie niedaleko stąd mają obóz miejscowi bandyci....

Urwał i nim się obejrzeliście mężczyzna zniknął.
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-08, 18:40   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Mężczyzna lekko się zkrzywił słysząc ton Watatsu zapadło milczenie które po chwili przerwał znów jego głos kóry wciąż był spokojny i stanowczy tak jak by mężczyzna wogóle nie widział ,że Watatsu ma wyciągniętą broń. Mężczyzna zrobił kolejny krok i oznajmił:

-Nie mam zamiaru was zatrzymywać lecz przydało by się nauczyć cię odrobiny manier.....

urwał podwinął rękawy jego płaszczu po czym kontynuował:

-A ty czemu milczysz? Ciebie też te pytanie dotyczy narazie tylko wiem co tu robi ten krzykliwy chłopak teraz czekam na twoją odpowiedz .....

Urwał i wskazał palcem na Ayane.
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-07, 19:56   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Idąc tak nagle waszym ocozm ukazał się shinobi był ubrany w czarny płaszcz z kapturem któy zasłaniał jego twarz. Mężczyzna zrobił krok do przodu znajdując się jakieś 2 metry od Watatsu po czym oznajmił powoli i stanowczo:

-Kim jestescie? I co tutaj robicie?

W jego głosie szło wyczuć nutke gniewu.
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-07, 16:54   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Staruszek tylko się odwrócił patrząc jak odbiegacie bez słowa. Ale jeszcze nie czas na spokój czy też spokojną wędrówke pamiętajcie o tym ,że jeśli wmieszają w to ANBU to moga was migiem znaleźć i pozabijać. Biegliście przez mroczny las który z każdym przebytym metrem robił się coraz bardziej mroczniejszy. Z daleko dochodziły was odgłosy jedne były dziwne inne straszne. Po dłuższej drodze zaczęł was boleć nogi a zmęzenie dawało się we znaki. Jak do tej pory nie spotkało was nic nie pokojącego.
  Temat: Więzienie
Haruyasu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 418

PostForum: Więzienie   Wysłany: 2010-03-07, 16:08   Temat: Więzienie
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-06, 22:36   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Wszystko przebiegało zgodnie z planem gdyby nie to ,że gdy Watatsu zeskoczył wylądował zaraz na przeciw staruszka patrząc mu prosto w oczy. Staruch zmrużył oczy podrapał się po głowie po czym oznajmił cichym i ledwo zrozumiałym głosem:

-Czy to ty wnuczku?

Starzec wyglądał na spokojnego i chyba nic nie wiedział o zamieszaniu w wiosce.
  Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Haruyasu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3853

PostForum: Siedziba Misjodawcza   Wysłany: 2010-03-06, 21:12   Temat: "W Pogoni Za Szczęściem"
Wyszliście z hotelu recepcjonista nic nie zauważył. Ludzie biegali po ulicy w chaosie kątem oka widać było jak shinoi z całej wioski przemieszczają się po dachach używając Shunshin no jutsu lecz jak narazie nie zwracali na was uwagi najwidoczniej kierowali się w strone głównej bramy. Po 5 minutach dzwony ucichły była to cisza przed burzą. Kiedy dotarliście pod mury nikogo nie było to chyba okazja lecz czy napewno?
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 15