Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Legendarni Shinobi Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj
Znaleziono 1 wynik
Legendarni Shinobi Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Klan Uchiha
Hisato

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 556

PostForum: Techniki Klanowe   Wysłany: 2010-05-18, 21:43   Temat: Klan Uchiha
Klan Uchiha:


Kakkei genkai:Sharingan

Sharingan jest to bardzo potężne Doujutsu które pozwala nam na kopiowanie ruchów przeciwnika oraz używanie potężnych Genjustu. Członkowie klanu Uchiha są także ekspertami w dziedzinie ognia , techniki zużywają mnie chakry.

Żywioł na start : Katon

Atuty :

Pamięć sharingan pozwala nam zobaczyć i zapamiętać Taijutsu dzięki czemu po za aktywowaniu możemy odruchowo unikać wcześniej widzianych technik.

Kopiowanie kolejna zdolność sharingana. Dzięki niej możemy skopiować dowolną technikę Ninjutsu oraz Taijutsu. Możemy skopiować techniki w zależności od naszej rangi oraz stopnia sharingana. Techniki Ninjutsu można kopiować do rangi A. Skiopiowane techniki Ninjutsu z używają 10% chakry więcej. Nie można kopiować Kakkei genkai.

Ochrona przed Genjutsu Sharingan pozwala nam na wyczucie Genjutsu. Dzięki niemu dużo łatwiej można się z niego uwolnić. Jednak aby zobaczyć czy jesteśmy złapani w Genjutsu musimy mieć aktywnego sharingana minimalnie 2 lvl( trzy łezki)


Genjutsu no kumoi Sharingan
Dzięki tej umiejętności od rangi A nie musimy wykonywać żadnych pieczęci podczas akaków Genjutsu. Wystarczy kontakt wzrokowy lub najmniejszy ruch palcem.

Wymagania : Sharingan 2 lvl

Sharingan


Sharingan lvl 1 ( dwie łezki)
Jest to pierwsze stadium sharingana. Nie jest on jeszcze rozwinięty w 100%. Dzięki dwóm łezko możemy kopiować ruchy przecianika oraz techniki taijutsu rangi D. Pozwala on nam także na dojrzenie chakry przeciwnika.


Sharingan lvl 2 ( trzy łezki)
Jest to rozwinięty sharingan.. Dzięki temu poziomowi sharingana możemy przewidzieć ruch zanim przeciwnik go w ogóle wykona. Pozwala nam kopiować techniki Taijutsu w zależności od naszej rangi ( Genin D,C Chunin D,C,B Jonin D,C,B,A Kage/Sage D,C,B,A,S) oraz techniki Ninjutsu każdego żywiołu ( Genin D,C Chunin D,C,B Kage/Sage/Jonin D,C,B,A). Pozwala tak że na zobaczenie czy jesteśmy w Genjutsu i uwolnieniu się z niego.


Nazwa:Mangekyou Sharingan (Kalejdoskop)
Jest to stadium sharingana które mało kto aktywował. Jego aktywacja wymaga wielkich emocji oraz traumatycznych przeżyć. Jednym z 100% sposobów wyzwolenia tak wielkich emocji jest zabicie przyjaciela. Można go jednak aktywować w inny sposób wyzwalając podobne emocje. Ten poziom sharninga pozwala nam na używanie najpotężniejszych technik klanu Uchiha. Jednak jego wadą jest ślepnięcie przy nadmiernym używaniu. Przy posiadaniu tego poziomu możemy użyć najpotężniejszych technik rangi S.
Specjalne : Zużycie sharingana
0-30% - widzimy normalnie.
31-50% mamy lekkie problemy ze wzrokiem. Zaczyna także mieć problemy z przewidywaniem ruchów przeciwnika.
51-65% - ślepniemy coraz bardziej. Przestajemy widzieć bijuu zapięczetowane w kimś oraz nie możemy ich już kontrolować.
66-75% - Zaczynamy ślepnąć , nie jesteśmy w stanie ocenić wielkości oraz odległości od jakiegoś przedmiotu. Tracimy możliwość zobaczenia czy jesteśmy w Genjutsu. Mamy lekki ból głowy.
76-85% - Zaczyna nas męczyć strasznie silny ból głowy. Widzimy wszystko bardzo rozmazane oraz nie rozróżniamy kolorów.
86-99% - Ból głowy doprowadza nas do szaleństwa. Prawie nie widzimy nic , nie jesteśmy w stanie używać nawet podstawowowych technik związanych z Sharinganem. Zasięg naszego wzroku to 10 m ( widok strasznie zamazany i falujący)
100% - ślepota.


Nazwa:Eternal Magekyou Sharingan (Wieczny kalejdoskop)
Najpotężniejszy rodziaj sharingana. Bardzo podobny do Mangekyou Sharingan jednak jego używanie nie powoduje ślepnięcia. Dzięki niemu możemy używać tylko jednej nowej techniki. Aby go aktywować trzeba przyłożyć swoje oczy do oczu drugiej osoby, wtedy dochodzi do połączenia ich w wyniku czego powstaje wieczny kalejdoskop. Gdy aktywujemy ten poziom Doujutsu sharingan lvl 2 1est darmowy.

Ranga D

Sharingan Renge
Podstwowa technika której każdy członek klanu uczy automatycznie wraz z aktywacją sharingana. Dzięki niej możemy odróźnić klon od oryginału.

Ranga C


Sharingan Soufucha Sanotaji
Jest to raczej technika Taijutsu chakrakterystyczna dla klanu Uchiha. Dzięki niej możemy przywocować linkę do shurikenów. Następnie po wyrzuceniu ich shurikeny krążął w okół przeciwnika oplątując go.

Shepaku no jutsu
Bardzo potężne jutsu. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się czego chcemy od wroga. Wystarczy patrzeć mu w oczy i zmusić go za pomocą sharingana.

Ranga B


Gentainin
Technika Genjutsu. Dzięki samemu kontaktowi wzrokowemu możemy złapać w nie wroga. Samo jutsu polega na zmuszeniu przeciwnika do zaatakowania samego siebie.

Ranga A


Gentenden
Technika ta rozpoczyna się kilkoma ruchami hipnotycznym okiem które maja spowodować wytrącenie przeciwnika z równowagi psychicznej. Następnie dzięki kopiującemu oku wykonujemy ruchy takie same jak przeciwnik, co powoduje stan nerwowości. Następnie wymawiamy słowa równocześnie z nim, momentami wyprzedzając go i mówiąc słowa które on chciał powiedzieć. Całe to zjawisko powoduje że przeciwnik odnosi wrażenie ,iż czytamy w jego myślach. Na koniec, za pomocą prostego GenJutsu sugerujemy przeciwnikowi, jakie pieczęci ma zawiązać. Potem wystarczy tylko skopiować jego ruchy i zaatakować techniką, którą właśnie miał zamiar wykonać przeciwnik.


Hanten
Technika odwrócenia , polega na zaatakowaniu przeciwnika tym Genjutsu które on właśnie użył przeciwko nam.

Ranga S


Amaterasu
Technika znana również jako "Bogini Słońca". Techniak tworząca nie naturalny czarny ogień. Ogień ten pali się przez 7 dni od użycia tej techniki. Płomieni nie da się ugasić , i wystarczy najmniejszy kontakt z nimi żeby rozprzestrzeniły się po całym ciele. Sposobem na ich dezaktywację jest zapieczentowanie ich w zwoju lub anulowanie przez twórcę , inną osobę z Mangekyou Sharinganem.
Ślepota : 5%


Tsukuyomi
Jest to jedna z najpotężniejszych Genjutsu. Polega na zniszczeniu przeciwnika poprzez ból. Technika ta atakuje wszystkie narządy zmysłów.
Wymagania : Mangekyou Sharingan
Ślepota : 4%


Susano
Technika która pozwala na przyzwanie strażnika który będzie nas chronił przed niebezpieczeństwami. Jest to obrona absolutna. Strażnik może też atakować wroga jest jednak dosyć wolny.
Ślepota : 8%


Mangekyou "Implosion" Technique
Technika polegająca na skoncetrowaniu wielkiej ilości chakry w oczach a następnie stworzeniu wiru który wciągnie przeciwnika. Technika bardzo potężna na której przygotowanie trzeba 2 tury.
Ślepota : 3%

Izanagi
Opis: Technika zakazana nawet przez klan Uchiha. Polega na oszukaniu śmierci. Dzięki tej technice twoje ciało w chwili śmiertelnego ciosu zamienia się w iluzję, a ty pojawiasz się do 10 m od miejsca uderzenia. Pomimo iluzji ciosy zadawane przez ciebie są realne. Użycie tej techniki powoduje zamknięcie się jednego oka na zawsze.


Shikanshi no jutsu
Techinka dzięki której naginamy czasoprzestrzeń. Możemy podróżować na wielkie odległości w małych odstępach czasu. Poza tym technika pozwala nam na unikanie ciosów przeciwnika poprzez wymazanie swojej obecności.

Amaterasu no Tate
Technika tworząca zbroję z Amaterasu na naszym ciele. Osoba która się do nas zbliży zapali się.

~By His~
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 15