Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Legendarni Shinobi Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj
Znalezionych wyników: 8
Legendarni Shinobi Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Klan Inuzuka
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 325

PostForum: Wprowadzone   Wysłany: 2010-02-18, 21:36   Temat: Klan Inuzuka
Techniki Rangi ”D”


Bakuretsu KoinuNasz pupil tworzy swoją replikę która w każdej chwili może eksplodować wystrzeliwując kunaie ,które mogą poważnie poranić przeciwnika.


Dainamikku MaakinguNasz zwierzak skacze do góry, zaczyna się kręcić z duża prędkością i naznacza cel moczem. Kiedy cel będzie chciał się ukryć nasz pupil go z łatwością znajdzie

Jinteki NinpuWykonujący technikę podaje swojemu pupilkowi pigułkę żywnościową. Pupil staje się szybszy, silniejszy oraz bardziej agresywny ,a jego sierść zmienia kolor na czerwony.


GijyuuYaku no Jutsu Ninpou

Shinobi po wykonaniu tej techniki jest szybszy i zwinniejszy ,a jego zmysł węchu wyostrza się. Przybiera on drapieżniejszy wygląd (dłuższe pazury, kły)


Shinryakuteki YoushikiStyl walki klanu Inuzuka polegający na pojedynczych, szybkich atakach.


Techniki Rangi ”C”


TsuugaWykonujący technikę zaczyna szybko kręcić się wokół własnej osi. Szybka rotacja może mocno zranić przeciwnika.


Juujin BushinPupil zamienia się w dokładną kopie właściciela. Posiada te same umiejętności co on ,jednak przy mocniejszych atakach wraca do swojej pierwotnej postaci.


Techniki Rangi ”B”


Gatsuuga

Wymaga wcześniejszego użycia Juujin Bushin. Jest to silniejsza wersja Tsuugi tylko ,że tym razem jest wykonywana zarówno przez właściciela jak i jego pupila. W ten sposób można zaatakować przeciwnika z dwóch stron nie dając mu szans do obrony.


Inuzuka Ryuu Chinjuu Konbi Henge: Soutou Rou

Technika wstępna do Garougi. Właściciel i jego pupil zamieniają się w olbrzymiego
dwugłowego wilka.


Techniki Rangi ”A”


GarougaUżytkownik po wykonaniu tego jutsu nie może się przez jakiś czas poruszać ponieważdo tego jutsu potrzeba zużyć duże ilości chakry. Przed tą techniką pupil musi znaznaczyć przeciwnika moczem ponieważ Garouga kręci się tak szybko że wykonujący nic nie widzi, dlatego śledzi go za pomocą węchu. Potem używa techniki Inuzuka Ryuu Chinjuu Konbi Henge. Gdy jest już dwugłową bestią zaczyna się kręcić tworząc ogromny wir. Wszystko co stanie mu na drodze zostanie rozerwane.


Harukani Kaori Nioi no Jutsu

Członek klanu Inuzuka,wykonując pieczęć tygrysa skupia się, na zapachu, dzięki temu może odnaleźć osobę która jest bardzo daleko lub osobę, której trop się urywa jednak jest ona w zasięgu techniki. Technika wymaga bardzo dużego skupienia.
  Temat: Klan Nara
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 286

PostForum: Wprowadzone   Wysłany: 2010-02-18, 21:31   Temat: Klan Nara
Techniki rangi "D"


Kage Mane no Jutsu [8/Nin]Technika przejęcia cienia. Wydłużamy nasz cień by złapać w niego swoją ofiarę. Wtedy wykonuje wszystko to co my. Cień może się łączyć z jakimiś nie ożywionymi obiektami by był dłuższy. Technika nie trwa nie dłużej niż 3 tury.


Kage Seisei no Jutsu [6/brak]Dosłownie "stworzenie cienia''. Shinobi, korzystając z małych spadochronów lub parasolek tworzy na ziemi cień, który posłuży do unieruchomienia przeciwnika innymi technikami.


Techniki rangi "C"


Kage Shibari no Jutsu [15/Nin]Ulepszona wersja Kage Mane no Jutsu. Tutaj możemy unieruchomić więcej niż jednego przeciwnika. Technika stosowana częściej niż poprzednik ze względu na dłuższy czas działania.


Kage Kujiku [18/Nin]Nasz cień wędruje po całym ciele naszego przeciwnika by następnie miażdżyć go.


Kage Mande Tacchi no jutsu [10/Nin]Sprytna technika klanu Nara. Dzięki tej technice członek klanu może połączyć swój cień z przeciwnikiem poprzez kontakt fizyczny.


Techniki rangi "B"


Kage Kubi Shibari no Jutsu [20/Nin]Najpierw łapiemy naszego przeciwnika za pomocą Kage Mane no Jutsu. Potem z cienia tworzy się ręka która dusi złapanego przeciwnika.


Kage Mane Shuriken no Jutsu [20/Nin]Członek klanu Nara rzuca specjalny nóż do którego jest przyczepiona wybuchowa notka(Shikamaru rzucił kastetem Asumy). Wtedy używa się techniki Kage Mane no Jutsu by ''przykuć'' do podłoża przeciwnika, wbijając w/w ostrze w jego cień.


Techniki rangi "A"


Ninpou: Kage Nui [40/Nin]Nasz cień znów się wydłuża, lecz tym razem może się on odkleić od powierzchni. Odklejony cień może przebić nawet człowieka na wylot. Najczęściej odklejony rozczepia się na kilkanaście czarnych iglic co daje, że może zaatakować kilku przeciwników na raz.


Techniki rangi "S"


Kage Yose no jutsu [80/Nin]Ostateczna forma Kage Mane. Użytkownik może swoim cieniem manipulować w każdy sposób, czyli oderwać go od ziemi i usztywnić by zrobić np. broń czy też owinąć nim przeciwnika po czym zmiażdżyć. Tak jak w przypadku Kage Nui można cieniem przebić przeciwnika lecz w tym przypadku ilość 'cieni' która manipulujemy jest nieograniczona.
  Temat: Klan Sabataya
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 361

PostForum: Wprowadzone   Wysłany: 2010-02-18, 21:28   Temat: Klan Sabataya
Techniki rangi "D"


Sabatayayoushiki: Kirigakure no jutsuProsta technika klanowa, która może w wielu przypadkach okazać się zabójcza dla przeciwnika. Wytwarza się ogromną ilość mgły, która uniemożliwia przeciwnikowi, lub osobom znajdującym się pośrodku niej przeprowadzenie, jak i zablokowanie jakiegokolwiek nadchodzącego ataku. Jedyny sposobem na ochronę przed atakiem, jest duża koncentracja, lub posiadanie czułych zmysłów.


Techniki rangi "C"


Sabatayayoushiki: Mokumoku no jutsuTechnika, dzięki której Ninja kumuluje chakre w nogach. Dzięki skumulowaniu jej w stopach, Shinobi z klanu Sabataya, potrafią przemieszczać się bezszelestnie, nie wydając przy tym najmniejszego dźwięku. Idealna technika w połączeniu z klanowa mgła.


Techniki rangi "B"


Kirikouken no jutsuTechnika, dzięki której wokół nas lub naszego celu wytwarza się gęsta mgła. Mgła jest jedynie naokoło przeciwnika, co powoduje ze dla nas jak i naszych towarzyszy jest przeciwnik widoczny, lecz on sam nie widzi dosłownie nic.


Gansaku GaneiTa technika pod przykrywką mgły potrafi z dowolnego przedmiotu np: skały wytworzyć iluzję, która sprawia, że będzie się nam wydawało, że to przeciwnik. Iluzja tworzy układ Chakry, co może nawet oszukać Byakugan.


Ie kasumi no jutsuPo złożeniu kilku pieczęci shinobi potrafi wykonać technikę, którą można nazwać genjutsu mgły. Po zastosowaniu tej techniki przeciwnik widzi mgle i nic oprócz niej, lecz my jak i osoby z naszego teamu widzimy wszystko wyraźnie. Mgła pojawia się jedynie w umyśle przeciwnika.Techniki rangi "A"


Kiri koi gakure no jutsu

Technika dużo bardziej zaawansowana niż Kirigakure no Jutsu . Jest to najtrudniejsza technika klanowa. Znacząca różnica jej od Kirigakue no Jutsu, jest to iż mgła wytworzona poprzez ta technikę, jest dużo gęstsza, przez co nasz przeciwnik zostaje odcięty całkowicie od zmysłów takich jak wzrok, czy węch. Nawet zaawansowane więzy krwi, takie jakie posiada klan Hyuuga, nie są w stanie wyśledzić skąd może nadejść kolejny atak.
  Temat: Klan Uchiha
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 244

PostForum: Wprowadzone   Wysłany: 2010-02-18, 21:26   Temat: Klan Uchiha
Techniki rangi "D"


Saiminjutsu - [6/Gen]Technika polega na wyprowadzeniu przeciwnika z równowagi Następnie sugerujemy mu jakąś technikę, lecz po chwili wykonujemy ją wcześniej i pokonujemy przeciwnika.


Techniki rangi "C"


Seppaku no Jutsu - [15/Gen]Wysyłamy silny wstrząs psychiczny do mózgu naszego przeciwnika. Podpowiadając mu jakąś sugestię po przez wysłanie do niego impulsu możemy go przestraszyć i zdekoncentrować.


Sharingan Soufuusha Sannotachi [15/Tai]Technika klanowa klanu Uchiha. Wyrzucamy trzy Windmill Shurikeny do których przymocowana jest linka, w locie sterujemy nią na wszystkie strony. Linka zatacza łuki, jednym pociągnięciem ręki możemy naszą ofiarę przypilić do jakiegoś obiektu. Nasz wróg nie ma się jak ruszać.


Techniki rangi "B"


Kasegui no Jutsu [25/Gen]
(Tylko dla posiadaczy Sharingana lv2)Technika która zapobiega przejęciu umysłu oraz ciała przez innego shinobi, można powiedzieć że zabezpiecza ona członka klanu Uchiha przed takimi technikami jak Fushi Tensei, Shintenshin no Jutsu czy Sennou Sousa no jutsu. Dodatkowo osoba która chciała użyć na nas któregoś z tych jutsu zostaja poddana cierpieniu fizycznemu po wpadnięciu w to Genjutsu.


Sharingan Suimin Hyoushi
(Tylko dla posiadaczy Sharingana lv2)Technika ta pozwala na uśpienie przeciwnika poprzez sam kontakt wzrokowy. Używając sharingana sprawiamy że przeciwnik w bardzo krótkim czasie zapada w głęboki sen. Działa na wszystkich patrzących w oczy.

Techniki rangi "A"


Magen: Kyouten Chiten [30/Gen]
(Tylko dla posiadaczy Sharingana lv2)Technika to pozwala na całkowite odwrócenie Genjutsu które zostało w nas skierowane. Poprzez użycie Sharingana lv2 jesteśmy w stanie przejrzeć przez Genjutsu i odwrócić jego efekty wprost do osoby która użyła techniki na nas.


Utakata [40/Gen]
(Tylko dla posiadaczy Sharingana lv2)Jutsu polega na narzuceniu niezauważalnie dowolnej, raczej nieprzyjemnej, wizji i jednoczesnym ukryciu broni/ataków zmierzających w stronę przeciwnika w elementach otoczenia (ptakach, lecących liściach itp.). Przeciwnik nie tylko jest zajęty narzuconą mu wizją, ale także nie widzi nadchodzących ataków, ani nie jest w stanie się ruszyć. Aby wróg wpadł w Genjutsu musi spojrzeć się na nasz palec.


Techniki rangi "S"


Sekenzousha [50/Gen]
(Tylko dla posiadaczy Sharingana lv2)Iluzja więzi ofiarę w ciemnej, pustej przestrzeni gdzie ich ciało jest wykonane z papieru, który pali się od stóp do głów gdy użytkownik patrzy. Zamiarem tego jutsu jest użycie wizji w celu zredukowania jej/jego zręczność, dla ofiary czyni to walkę trudniejszą, tak samo jak i wykonywanie pieczęci jest trudniejsze (trwa wolniej).


Seisouren [60/Gen]
(Tylko dla posiadaczy Sharingana lv2)Jest to technika Genjutsu najwyższej klasy. Polega na kontroli umysłu i postępowania innej osoby. Genjutsu jest tak potężne, że osoba która w nie wpadnie może nawet nie zdawać sobie sprawy z bycia kontrolowaną. Nie jest nawet wymagany kontakt wzrokowy. Jednocześnie można kontrolować maksymalnie jedną osobę. Techniki nie można stosować w walkach Player vs Player!

Wymagany Mangekyo Sharingan

Amaterasu [50/Gen]Jutsu znane także po nazwą "Bogini Słońca" Jest to najsilniejszy atak ninjutsu jakim dysponuje Mangekyo Sharingan, wszystko co znajduje się w zasięgu wzroku użytkownika tej techniki w ułamku staje w płomieniach które płoną przez 7 dni i 7 nocy. Techniki tej nie sposób ugasić, wszelkiego rodzaju ataki Suiton kończą się fiaskiem. Jedyną osobą która potrafi zniwelować technikę jest jej wykonawca lub inna osoba władająca Mangekyo Sharinganem.


Enton Kagutsuchi [60/Gen]Nazwane tak po Shinto, Bogu ognia. Technika ta manipuluje kształem nieprzeniknionych płomieni amaterasu tworząc z nich szpikulce i kolce które bronią przeciwnika jak i przebijają i palą przeciwnika który nas dotknie. Technika ta kontrolowana jest okiem które odpowiedzialne jest za używanie Tsukuyomi.


Tsukuyomi [60/Gen]Jest to osobny świat - świat Tsukuyomi. Jedna sekunda w normalnym świecie odpowiada 3 dniom w świecie stworzonym przez posiadacza MS'a. Ból zadawany w tym świecie jest jak najbardziej prawdziwy. Jedynie osoba z drugim Sharinganem może się przeciwstawić temu Genjutsu, choć też mają niewielkie szanse na przełamanie genjutsu, tak naprawdę dopiero drugi posiadasz Mangekyo Sharingana jest w stanie przeciwstawić się tej technice.


Susanoo [80/Gen]Nasze ciało zostaje pokryte chakrą która przybiera postać mitologicznego boga sztormów i oceanów Susanoo. Ta eteryczna postać zapewnia nam praktycznie obronę absolutną, dzięki Yata's Mirror (Yata no Kagami (八咫鏡?), tarczy/lustro która potrafi zaaborbować niemal każdy atak Taijutsu/Ninjutsu oraz Totsuka Sword (Totsuka no Tsurugi 十拳剣) który potrafi uwięzić przeciwnika w niekończącym się Genjutsu. Można uważać tą technikę za "obronę ostateczną" użytkowników Mangekyo Sharingana. Używanie tego jutsu niesie za sobą wielkie ryzyko.


Kamui [80/Gen]Technika ta wymaga skupienia i odpowiedniej koncentracji, jej wykonanie także zabiera trochę czasu. Wykonawca techniki skupia się na konkretnym punkcie i załamując czaso-przestrzeń jest w stanie doprowadzić do wysłania obiektu do innego wymiaru. Jednakże technika jest bardzo niebezpieczne dla wykonującego, zabiera spore ilości chakry a jej zbyt częste używanie doprowadza do ślepoty.


Wymagany Eternal Mangekyou Sharingan

Shikanshi no jutsu [150/Gen]Technika polega na nagięciu czasoprzestrzeni przy użyciu Eternal Mangekyo Sharingana. To jutsu pozwala na teleportację na ogromne dystanse w bardzo krótkich odstępach czasu, jego innym zastosowaniem jest sprawianie że ataki po prostu przechodzą na wylot przez użytkownika tego jutsu, innymi słowy ta umiejętność pozwala na uniknięcie każdego ataku Ninjutsu/Taijutsu.
  Temat: Ukryte Ruchy
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 430

PostForum: Dotyczące Rozwoju Postaci   Wysłany: 2010-02-16, 16:55   Temat: Ukryte Ruchy
UKRYTE RUCHY


Jak wszyscy shinobi nie byliśmy by shinobimi jeśli nie moglibyśmy zaskakiwać naszego przeciwnika. Od tego właśnie jest ten temat , co prawda nie jest to tak do końca jak w anime czy mangach ale odwzajemnia odpowiednią rolę. Dlatego aby stworzyć ukryty ruch wystarczy wpisać poniższą kombinację:


Kod:
Kod:
[mod]Tutaj jakiś kod do ukrycia.[/mod]
  Temat: Klany i Wioski do Wyboru
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 568

PostForum: Kreator Postaci   Wysłany: 2010-02-16, 16:53   Temat: Klany i Wioski do Wyboru
Klany:
- Kekkei Genkai (nazwa klanu) (ilość graczy/maksymalnie w klanie)

Konoha Gakure
- Byakugan (klan Hyuuga) (1/3)
- Mokuton (klan Senju) (2/3)
- Kage Mane (klan Nara) (0/3)
- Baika Jutsu (klan Akimichi) (0/3)
- Seishin Hasan (klan Yamanaka) (0/3)
- Inukankaku (klan Inuzuka) (0/3)

Suna Gakure
- Kontrola Piasku (klan Seichuu) (1/3)
- Satetsu (klan Maji) (1/3)
- Kugutsu (klan Ayatsuri) (0/3)
- Kontrola Papieru (klan Kamijin) (0/3)
- Sumi Soujuu (klan Gashi) (0/3)

Kiri Gakure
- Sharingan (klan Uchiha) (2/3)
- Hyuton (klan Shiro) (0/3)
- Samejouhi (klan Hoshigaki) (0/3)
- Henkoeki (klan Hoozuki) (1/3)

Kumo Gakure
- Tsuujitegan (klan Sabataya) (0/3)
- Shikotsumyaku (klan Kaguya) (0/3)
- Kikaichuu no Jutsu (klan Aburame) (0/3)
- Seppun Shikyo (klan Fuuka) (0/3)
- Kiteidasu (klan Shokubutsu) (0/3)

Iwa Gakure
- Kibaku Nendo (klan Douhito) (1/3)
- Shouton (klan Kouseki) (0/3)
- Hachi Soujuu (klan Kamizuru) (0/3)

Oto Gakure
- Kumokanbou Seshuu (klan Kumojin) (0/3)
- Fuefuki (klan Gakushi) (0/3)
- Somo no Ko (klan Souseiji) (0/3)
- Anaboko (klan Abumi) (0/3)
  Temat: Wzór Karty Postaci
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 517

PostForum: Kreator Postaci   Wysłany: 2010-02-16, 16:51   Temat: Wzór Karty Postaci
Imiona powinny być Japońsko brzmiące, nie mogą zawierać liczb lub innych znaczników.
Kod:
Imię:
Nazwisko
Klan: (opcjonalne)(Wtedy nazwisko jest takie same)
Wioska: (Wybierana przez gracza w przypadku braku Klanu, Klany patrzcie na wioski z jakich pochodzą. )
Wiek: (zależne od postaci)(max wiek studenta 10lat!)
Wzrost | Waga: (max 140 cm) | (40 kg)
Charakter: (minimum 4 zdania złożone)
Wygląd postaci: (minimum 4 zdania złożone)
Krótka historia: (Minimum 4 zdania, lecz nie piszcie za dużo, do pełnych historii służy dział „Biografie”)

Shinobi:
Ranga: (Na początku Student Akademii)
Kekkei Genkai:(Tylko w przypadku należenia do klanu i tylko ten którym dany klan się posługuje)
Talent:
Natura chakry:(Zależnie od klanu, jeśli jesteś bez klanu wybierz, lecz admin ma prawo ją zmienić bez podania powodu)
Żywioły chakry: (brak jak na razie)
Umiejętność wrodzona: (Opcja dla bez-klanowców)
Sensei: (dopiero jak będzie Geninem i będzie miał drużynę)
Nindo: (Jeśli ktoś nie wie, podobne do Motta)
Ranga technik: (na początku E)
Techniki: (nic, na początku. Technik E uczysz się w akademii, dalszych dopiero jako Genin.)


[center]Status:[/center]
Yen: 200
Ekwipunek: (brak)
Strój/dodatkowe: (brak)
Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0
Pojedynki:
Wygrane:
Przegrane:
Remis:


W przypadku klanu Inuzuka trzeba stworzyć Kartę Psa, czyli dopisek do swojej karty dla swojego pupilka. Wpiszcie to pod swoją kartą.

Kod:
Imię psa :
Rasa psa :
wiek psa : (podany w miesiącach, pies rośnie razem z wami, nie dostajecie wielkiego psa od razu)
wzrost/ waga: (cm)/(kg)
  Temat: Regulamin Działu
Kiszkar

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 445

PostForum: Kreator Postaci   Wysłany: 2010-02-16, 16:50   Temat: Regulamin Działu
Prosimy swoje karty postaci umieszczać w Dziale ZAPISY według następujących zasad:

1. Panuje bezwzględny zakaz spamu oraz pisania z włączonym capslockiem.
2. Pamiętaj że nie możesz zmienić klanu który już raz wybierzesz, dobrze się zastanów.
3. W tematach wypowiadają się tylko osoby upoważnione. Pisanie w nie swoim temacie = ost.
4. Tworzenie karty postaci to ostatnia i jedyna szansa na zmianę Nicku. Potem panuje zakaz proszenia o zmianę.
5. Na tym forum panuje zakaz prowadzenia postaci kanonicznych, to oznacza że nie ma prawa tu być żadnego Kakashiego, Naruto ani innych postaci występujących w Anime i/lub Mandze Naruto. Wymagamy trochę twórczości od graczy.
6. Po założeniu tematu ze swoją Kartą Postaci zaczekaj na Administratora albo inną osobę upoważnioną, która zaakceptuje Twoją kartę. Nie ma sensu kłócić się z adminami. Gdy piszą że trzeba coś zmienić, to zmieńcie.
7. Po akceptacji Karty Postaci Należy wstawić link do swojej karty postaci do podpisu, aby każdy miał w nią wgląd w każdej chwili.
8. Następnie udaj się do swojej wioski stworzyć swoje mieszkanie oraz zapisz się do akademii.
9. Teraz po formalnościach, możesz cieszyć się grą. Po przyjęciu do którejś klasy otrzymacie dalsze wskazówki.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 15