Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Legendarni Shinobi Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klan Akimichi
Autor Wiadomość
Haruyasu 
Pan Admin


Wiek: 27
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 134
Wysłany: 2010-05-20, 20:10   Klan Akimichi  

Techniki rangi ,,D”Nazwa Techniki: Baika no jutsu
Opis: Podstawowa technika klanowa. Dzięki niej shinobi pochodzący z klanu Akimichi po złożeniu kilku pieczęci potrafi powiększyć tors swojego ciała do sporych rozmiarów. Nasza wytrzymałość wzrasta, lecz chodzenie, jak i atak za pomocą rąk odpada całkowicie, technika może nam się przydać do zmiażdżenia kogoś, gdy spadamy na niego, lub jest wyjściowa technika do innych klanowych jutsu.
Czas Nauki: 8godzinNazwa Techniki: Nikudan Sensha
Opis: Podstawowa technika ofensywna w klanie. By wykonać ta technikę, potrzebne jest wcześniejsze użycie techniki Baika no Jutsu. Gdy już staniemy się więksi, poprzez technikę Baika no Jutsu, nasza głowa, ręce i nogi chowają się a z otworów, przez które wystawały zaczyna wyciekać chakra. W postaci kuli jedyne co możemy robić to toczyć się z dużą prędkością i miażdżyc wszystko co staje nam na drodze
Czas Nauki: 12godzinNazwa Techniki: Nikudan Kunai Sensha
Opis: Technika jest ulepszona wersja Nikudan Sensha. Jeszcze przed powiększeniem się technik ą Baika no Jutsu użytkownik zakłada na siebie linki, a do nich przyczepione kunaie. Gdy dobrze poustawiamy kunie i powiększymy się, otaczają one nas tworząc coś na wzór jeża. Po użyciu techniki Nikudan Sensha, zaczynamy się toczyć, a kunie są czymś w rodzaju kolców. W tym momencie spotkanie z nami, nie skończy się tylko zmiażdżeniem, ale i pocięciem.
Czas Nauki: 15godzin

Techniki rangi ,,C”Nazwa Techniki: Nikudan Hari Sensha
Opis: Technika podobna do technik zamiany w żywa kule, lecz z ta zmiana że nie musimy wykorzystywać tutaj techniki Baika No Jutsu. Spadając z dużej wysokości shinobi łapie się za kolana i zaczyna kręcić, tworząc coś w rodzaju malej kuli. Po chwili włosy shinobi zaczynają rosnąć i twardnieć. Staje się on wtedy spadająca naostrzona kulka. Im większa wysokość tym zada większe obrażenia. Gdy trafimy w cel albo chybimy, włosy wracają po chwili do normalnej długości.
Czas Nauki: 15godzinNazwa techniki: Nikudan no Mai
Opis: Po wykonaniu Baika no Jutsu znów zmieniamy się w kulę, jednakże nie kręcimy się do przodu ani do tyłu, tylko w miejscu w okół własnej osi. Jest to pewnego rodzaju Kaiten, bo gdy przeciwnik dojdzie do kuli zostaje natychmiastowo odrzucany, również w ten o to sposób można zatrzymać wykonanie techniki: Kekai Dorou Domu.
Czas Nauki: 20godzin

Techniki rangi ,,B”Nazwa Techniki: Bubun Baika no jutsu
Opis: Technika a zarazem zdolność klanowa, która opanowują jedynie doświadczeni shinobi. Dzięki temu atakowi nasza cześć ciała powiększa się. Nie jest to już tylko tors, a np. możemy powiększyć rękę, lub nogę i zadąć nią potężny cios.
Czas Nauki: 24godzinNazwa Techniki: Hagane Sensha
Opis: Technika podobna do połączenia technik Baika No Jutsu i Nikudan Sensha, z tą zmianą że nie musimy wykonywać obu tych technik, a po prostu z biegu zamieniamy się w toczący dosłownie głaz. Nasze ciało twardnieje i staje się czymś w rodzaju pocisku. Jeżeli użyjemy 2 wyżej wymienionych technik, obrażenia będą po prostu dużo większe.
Czas Nauki: 24godzin

Techniki rangi ,,A”Nazwa Techniki: Chou Baika no Jutsu
Opis: Ostateczna technika klanowa. Cale nasze ciało, powiększa się do gigantycznych rozmiarów, przez co stajemy się o wiele silniejsi, lecz tez o wiele wolniejsi i mamy dużo mniejsza celność, niż w przypadku bycia w normalnym rozmiarze. Nie zapominajmy ze wtedy nasz przeciwnik jest w porównaniu z nami, wielkości muchy. Wymaga zażycia drugiej tabletki.
Podczas tej techniki nie możemy wykonywać żadnych innych technik prócz klanowych!
Czas Nauki: 40godzinNazwa Techniki: Chou Harite
Opis: Najsilniejsza a zarazem jeden z szybkich ataków klanowych. Wykonujący powiększa swoje ręce, trzymając je przy sobie ściśnięte w 2 pięści, po czym uderza w przeciwnika od góry z zamiarem dosłownego wbicia go w ziemie. By użyć techniki musimy najpierw powiększyć nasze ręce za pomocą techniki
Czas Nauki: 35godzinNazwa techniki: Chou Nikudan Sensha
Opis: Pod postacią Chou Baika no Jutsu zmieniamy się w wirującą kulę, innymi słowy jest to kolejna, a za razem największa wersja Nikudan Sensha.
Czas Nauki: 35godzin

Techniki rangi ,,S”Nazwa Techniki: Choudan Bakugeki
Opis: Jest to specjalna technika, którą każdy członek klanu potrafi wykonać intuicyjnie. Polega ona na tym, że skupiamy otaczającą nas energię, wytworzoną przez nasze ciało po zażyciu trzeciej pigułki, w naszej ręce albo nodze. W ten sposób cios, który za jej pomocą wykonamy z pewnością zabije każdego wroga, gdyż jego siła jest równa wadze życia, ale odbierze i nasze. Jutsu jest niemalże samobójczym, mamy małe szanse na przeżycie.
Czas Nauki: 50godzin
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 11