Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Legendarni Shinobi Strona Główna
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Demony Bijuu
Autor Wiadomość
Haruyasu 
Pan Admin


Wiek: 26
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 134
Wysłany: 2010-02-21, 18:10   Demony Bijuu  

Demony

--------------------------------------------------------------------------------
Bjiuu są to mistyczne demony występujące w Naruto. Demony te są czystym skupiskiem chakry, które przyjęły kształt oraz formę zwierząt z różnorodną ilością ogonów, im więcej ogonów posiada Byuu tym bardziej jest potężny. Pierwszy Hokage wszedł posiadanie kontroli nad większością z demonów, dzięki czemu nawiązał kilka traktatów pokojowych z innymi ukrytymi wioskami, darowując pięć byuu pięciu Kage najważniejszych państw w Naruto. By zapewnić bezpieczeństwo swojej wiosce pieczętowano demona w osobie, którą nazywano Jinchuriki (np. Naruto), demon ginie wraz z nosicielem. Poniżej opisane zostały znane nam demony zaczynając od najsilniejszego dziewięciu ogoniastego:

--------------------------------------------------------------------------------


Dziesięcio-ogoniasty - Kiedy po Ziemi stąpał Mędrzec Sześciu Ścieżek istniała również potężna bestia. Moc jej była ogromna, co prowadziło do masowej paniki, gdyż atak tak potężne demona, mógł zmienić całe otoczenie w pył.. Mędrzec wykorzystał swoje niesamowite możliwości i zapieczętował bestię w sobie, co sprawiło że stał się jej jinchuurikim. Jednakże przed śmiercią Mędrca bestia mogła by się uwolnić, dlatego też na łożu śmierci przeniósł bestię do środka księżyca, pieczętując ją w nim, a resztę mocy bestii, podzielił na dziewięć innych, mniejszych bestii. Ponadto Dziesięcioogoniasty posiada jedno oko, które jest połączeniem sharingana i rinnegana, co może oznaczać iż to z niej powstały dwa najpotężniejsze kekkei genkai w dziejach świata shinobi.

--------------------------------------------------------------------------------Dziewięcio-ogoniasty Kyubi - Pierwszy demon, którego mamy szansę poznać, jest on nie tylko najsilnie4jszym z demonów ale zarazem najbardziej zaciętym w swoich dążeniach, został zapieczętowany przez Czwartego Hokage w swoim nowo narodzonym synu (Naruto), zaraz po jego ataku na Konohę. Jak z czasem się dowiadujemy demon ten trzymał układ z Uchihą Madara. Naruto jako osoba, która posiada w sobie Kyubiego, potrafi kontrolować chakrę lisa, lecz musi uważać by byuu nie zawładną jego ciałem, używając go jako medium.

Pasywne: Zwiększone pokłady chakry.

1.Pojawia się pierwszy ogon, jinchuriki zyskuje dzięki powłoce ochronę przed technikami Katon (do B) i Suiton (do C). Szybkość i siła wzrastają gwałtownie. Trudno dostrzec jinchuriki bez, wspomagaczy kiedy biegnie.

2.Pojawiają się dwa następne ogony. Powietrze wokół jinchuriki staje się ciężkie a ruch ogonem może sprawić, że taka masa „ciężkiego powietrza” uderzy w coś lub kogoś. Do ataków typu Katon zużywana jest chakra bijuu.

3. Wyrasta czwarty ogon. Jinchuriki przemienia się w miniaturkę Kyuubiego. Wtedy to jego siła bojowa wzrasta jeszcze bardziej. Szybkość jest jeszcze większa a wytrzymałość pozwala na przeżycie nawet najsilniejszych ataków (w granicach rozsądku). Atak poprzez machanie łapą potrafi stworzyć falę uderzeniową, która może zmieść przeciwnika.

4. Wyrasta kolejne dwa ogony Jinchuuriki w postaci miniaturki Kyuubiego coraz bardziej dąży do przemiany w pełnego demona. Zaczyna formować się szkielet bijuu. Ataki z poprzedniego poziomu stają się jeszcze silniejsze. W tej formie jicnhuriki może odbić nawet tak potężny atak jak Shinra Tensei

5. Pełna przemiana w biju formują się mięśnie, po czym zarastają one skórą i sierścią. Samo machanie ogonami stwarza ogromne zagrożenie dla okolicy.


--------------------------------------------------------------------------------


Ośmio-ogoniasty Hachibi - Poznajemy go w mandze kiedy to Sasuke Uchiha wraz ze swoją drużyną, próbuje zabić Kiraa Bii, brata Raikage aby wyssać z niego demona. Hachibi jest to wielki byk połączony, którego osiem ogonów przypomina macki ośmiornicy, jego oczy są czerwone zaś skóra brązowa. Możemy zauważyć również że jego nastawienie do swojego nosiciela jest bardzo przyjazne.

Pasywne: Zwiększona siła szybkość zwinność itp…

1. Wraz z pojawieniem się powłoki pokazuje się pierwszy ogon, powłoka skutecznie chroni przed atakami Raiton. Siła i szybkość wzrasta jeszcze bardziej.

2.Pojawiają się następne dwa ogony. Siła i szybkość rośnie proporcjonalnie do ilości ogonów, nawet użytkownikom Sharingan trudno jest nadążyć za takim czymś. Jednak tutaj decyduje głównie doświadczenie. Shinobi rangi Jounin będą stanie nadążyć w miarę za jego ruchami.

3.Kiedy pojawia się czwarty ogon jinchuriki przemienia się w miniaturkę demona. Przednia jego cześć wygląda jak byk za to tylnia nie ma nóg tylko ogony. W tej postaci szybkość ustępuje miejsca sile. Można używać technik bez składania pieczęci. Do technik pobierana jest chakra bijuu.

4.Pojawia się kolejne dwa ogony. Wraz z nimi rośnie cały jinchuriki, przez co jego zasięg ataku jest większy. Kiedy wykonujemy jakąś technikę jest ona o wielokrotnie większym zasięgu niż normalnie.

5.Pełna przemiana w bijuu. Wyglądem przypomina on ogromnego byka o ośmiu mackach ośmiornicy zamiast ogonów. Jego gabaryty mówią same za siebie. Sam jego ruch potrafi zniszczyć całą okolicę. Nie mówiąc już o zamierzonym ataku na kogoś.--------------------------------------------------------------------------------


Siedmio-ogoniasty Kaku - Jeden z mniejszych z pośród demonów, jednak mimo swojej objętości jest nadzwyczaj inteligenty, silny. Jego wygląd przypomina borsuka, drąży tunele pod ziemią wciągając pod nią swoje ofiary, zaś na powierzchni dzięki glinie potrafi przyjmować dowolny wygląd każdego stworzenia bądź przedmiotu.

Pasywne: Jinchuriki może stać się niewidzialny (jak predator [na max pięć postów]) Ponadto skura jinchuriki pomimo swojej elastyczności posiada twardość porównywalną z dobrej jakości pancerzem.

1.Pojawia się granatowa powłoka chroniąca przed atakami typu Fuuton. Kiedy powłoka się aktywuje jinchuriki nie może być niewidzialny. Za to przybywa duża siła fizyczna.

2.Po ukształtowaniu się drugiego ogona do ataków typu Doton nie jest już wymagana chakra jinchuriki, lecz demona, przez co jinchuriki mniej się męczy a ataki są silniejsze.

3.Rośnie następne dwa ogony, czyli jest już ich cztery. Siła i szybkość jinchuriki drastycznie wzrasta.
4.Formują się następne dwa ogony, czyli jest ich już sześć. Jinchuriki zmienia się w miniaturkę demona, w tej formie posiada dwie pary skrzydeł, dzięki którym może latać oraz dwa ogony z chakry. Jinchuriki posiada wtedy również cztery odnóża.

5.Kiedy wyrośnie jeszcze jeden ogon następuje kolejna transformacja. Dwa ogony z chakry przekształcają się w skrzydła. Dzięki trzem parom skrzydeł jinchuriki może latać jeszcze szybciej. Wyrastają również dodatkowe dwa odnóża, dzięki czemu można poruszać się szybciej również na lądzie. Pojawia się również róg do atakowania z niewyobrażalną siłą. Zostaje tylko jeden ogon jednak jest on zatruty na końcu.


--------------------------------------------------------------------------------


Sześcio-ogoniasty Raiju - Łasico podobny demon o sześciu najeżonych ogonach, podobnie do dziewięcio-ogodnistego posiada ostre kły jak i pazury. Jego właściwościami jest elektryczność, dzięki czemu może powodować zmiany atmosferyczne i sprowadzać potężne burze, oraz potrafi się przemieszczać jako kula ognia czy też jako wyładowanie elektryczne.

Pasywne: Ciało jinchuriki pokrywa cieniutka warstewka śluzu, która skutecznie masuje naszą chakre, przez co jinchuriki staje się niemożliwy do wykryia przez węch, wyczuwanie chakry itp. Tylko takie rzeczy jak np. byakugan go zauważy.

1.Pojawia się pierwszy ogon, a jinchuriki pokrywa grubsza warstwa śluzu, który chroni przed atakami Sution i Katon (z tym śluzem to jak z tym niebieskim gościem z filerów z Sanbim)...

2.Pojawiają się drugi ogon, możemy tworzyć średnie ilości śluzu, w rekach aby rzucać nim. Ten śluz tworzony w rękach jest bardzo lepki i można nim skutecznie unieruchomić przeciwnika.

3.Kształtują się dwa następne ogony, (czyli już jest cztery) jinchuriki zamienia się w miniaturkę demona jest to wielkości miniaturki Kyuubiego biały ślimak z czterema ogonami cały opływający śluzem, który działa jak pancerz. Śluzu cały czas przybywa zaczyna rozlewać się na teren walki w zależności od woli użytkownika może być ślinki lub lepki (śliski śluz pozwala na szybsze poruszanie się po terenie). W tej formie główne atakują ogony gdyż ręce nie są, że tak się wyrażę sprawne…

4. Pojawia się piąty ogon a w raz z nim formują się czułki z oczami, przez co jicnhuriki może patrzeć w dwie strony równocześnie w dwie różne strony. Co w dużym stopniu usprawni obronę. Jinchuriki może pluć śluzem.

5.Kiedy pojawia się szósty ogon jinchuriki przybiera formę pełnego demona. Jego rozmiary rosną dwukrotnie, może strzelać strumieniami śluzu z ogonów oraz zmieniać nawet jego gęstość. Może nawet sprawić, że ten śluz będzie twardy jak skała. Przez co każdy strumień śluzu z ogonów może zamienić się w strumień pocisków. Bądź może całkowite dzięki temu unieruchomić przeciwnika.


--------------------------------------------------------------------------------


Pięcio-ogoniasty Hoko; - Jeden z najbardziej imponujących chyba pod każdym względem byuu, jest on niczym gigantyczny pies o pięciu ogonach i białej sierści. Każdy z jego ogonów ukazuje pięć żywiołów: Ziemię, Wodę, Wiatr, Ogień oraz Elektryczność, podczas ich użycia potrafi zmieść z powierzchni ziemi nawet olbrzymie góry, kiedy użyje ich wszystkich naraz potrafi spowodować katastroficzne skutki.

Pasywne: Jinchuriki może uczyć się technik, genjutsu bez posiadania talentu genjutsu, ponadto jego iluzje działają nawet na jinchuriki oraz nie wymagają kontaktu wzrokowego, a żeby tego było mało jinchuriki ma perfekcyjnie opanowane wszystkie żywioły chakry.

1. Pojawia się biała powłoka, jichuriki jest w stanie wygenerować „realne iluzje”, które zadają prawdziwy ból i prawdziwe rany (z rozsądkiem bym prosił…). Jinchuriki ma również możliwość odwrócenia genjutsu na przeciwnika, pod warunkiem, że będzie świadom tego iż jest w iluzji.

2.Pojawia się dwa pierwsze ogony, siła i szybkość wzrastajął.

3. Ukazuje się trzeci ogon a wraz z tym jinchuriki transformuje się w miniaturkę demona, przypomina on teraz konia normalnej wielkości o trochę przydługawej szuji i dziwnie zniekształconym pysku. Jednocześnie jinchuriki zostaje pozbawiony możliwości składania pieczęci. Jednak w tej formie nie są mu potrzebne gdyż może wykonywać jutru bez pieczęci.

4.Pojawia się czwarty ogon. Dookoła wszystkich tych ogonów wirują chakry różnych rodzajów. Z ogonów tych można strzelać pociskami wody, ognia, wiatru oraz elektryczności. Za techniki żywiołowe odpowiada chakra bijuu, są one dzięki temu silniejsze a sam jinchuriki nie męczy się nimi.

5.Pojawia się piąty ogon. Jinchuriki staje się tak szybki, że aż trudno go dostrzec. Wszystkie techniki żywiołowe są o 200% silniejsze.


--------------------------------------------------------------------------------


Cztero-ogoniasty Soko - Demon o wyglądzie hybrydy węża oraz koguta, jego umiejętności są połączone z wysoko trującymi substancjami, kiedy pojawia się w jakimkolwiek miejscu wszystko wokół umiera, złapał go Kisame, który pokonał nosiciela demona z Iwagakure.


Pasywne: Dzięki swojemu demonowi jinchuriki może połączyć elementy Katon i Doton tworząc nowy Youton, czyli element lawy.

1.Pojawia się pomarańczowa powłoka, a samemu nosicielowi demona przybywa ogromna siła fizyczna. Powłoka ta chroni go przed technikami katon.

2.Jinjuuriki może przez dotyk zamienić glebę w rzeke lawy. Ziemia wokół niego ulega wysuszeniu a jinchuriki przebywa w jednym miejscu za długo (cztery posty) rzeczy wokół niego zaczynają płonąć (Tyczy się to także waszych ubrań, więc jeżeli atakujecie w zwarciu to tylko przez chwilę).

3.Formuje się drugi ogon. Jinchuriki zyskuje na muskulaturze tym samym dysponuje coraz większą siłą fizyczną. Szybkość zmiany ziemi w lawę przyśpiesza. Jinchuriki ma kontrole nad temperaturą dookoła niego. Dzięki czemu może ją podwyższać lub obniżyć (max do temperatury aktualnego otoczenia) wedle woli.

4.Ukazuje się trzeci ogon. Jicnhuriki zmienia się w miniaturkę demona, na pierwszy rzut oka przypomina ona dorosłego goryla normalnej wielkości siła fizyczna znowu wzrasta, jinchuriki może teraz używać nóg jak rąk gdyż ulegają transformacji w kończyny chwytne jak u małp (może np. Chwycić cię nogą jak ręką i rzucić hen daleko…).

5.Pojawia się ostatni, czwarty ogon a jicnhuriki przemienia się całkowicie w demona. Wygląda jak ogromny czerwony czteroogoniasty goryl. Z jego pyska wydobywają się trujące gazy wulkaniczne. Może również strzelać z pyska strumieniami lawy.

--------------------------------------------------------------------------------


Trzy-ogoniasty Isonade - Jego wygląd przypomina morskiego żółwia z rogiem na czole, posiada płetwy oraz trzy ogony, jak można się domyślić jego atutem jest woda, polował na niego Tobi wraz z Deidarą lecz demon uwolnił się z ciała nosiciela zabijając go tym samym, dzięki czemu podróżował wolny.

Pasywne:Jinchuriki może oddychać pod wodą oraz tworzyć specyficzną mgłę na ogromnym obszarze. Kiedy oponent wejdzie w tę mgłę wpada w genjutu z którego może wyjść kiedy ktoś go „ocuci” (np. Spoliczkuje), sama iluzja jest bardzo realistyczna, jeżeli wróg otrzymał w tej iluzji rany to będzie czuł ból tych ran dopóki nie wyjdzie z iluzji.

1.Widoczna staje się błękitna powłoka chroniąca jinchuriki przed atakami Katon i Suiton. Formują się skrzela oraz błony między palcami ułatwiające pływanie lecz nie utrudniające chodzenia/biegania.

2. Pokzuje się pierwszy ogon. Do technik Suiton jinchuriki wykorzystuje chakre bijuu, dzięki czemu nie traci na nie własnej chakry a sama technika jest potężniejsza niż w wykonaniu zwykłego shinobi.

3.Formuje się drugi ogon. Jinchuriki transformuje się w miniaturę Sanbi’ego o wielkości mniej więcej miniaturki Kyuubiego. Twardy pancerz z chakry jest doskonałą ochroną przeciwko jutru dystansowym jak i jutru przeznaczonym do walki w zwarciu.

4. Jinchuriki może dowolnie manipulować kształtem i strukturą wewnętrzną wody wokół siebie przez co może formować z niej różne rzeczy, strzelać pociskami z wody a nawet ją podgrzać.

5.Forumje się trzeci ogon. Jinchuriki przemienia się w pełnego demona. Może strzelać ogromnymi pociskami wody pod ciśnieniem, oraz swoim rykiem wywoływać ogromną falę dookoła siebie.


--------------------------------------------------------------------------------


Dwu-ogoniasty Nekomata - Jest to demon o wyglądzie ognistego kota, jego nosicielka Yugito Nii w pełni zapanowała nad swoim demonem dzięki czemu potrafi się w zamienić w pełną formę tego byuu i czerpać z tego korzyści podczas walki. Ostatecznie zostaje pokonany i uwięziony przez Akatsuki.

Jinchuuriki posiada oczy bardzo podobne do oczu kocich.

Pasywne:Widzenie w ciemnościach, zwiększona szybkość i zwinność.

1. Błękitna powłoka spowija jinchuriki, a jego ciało powoli zamienia się w ciało kocie (oczy, pazury, kły, uszy itp..), dzięki czemu szybkość oraz zwinność jinchuriki przybierają miano tzw. „kocich ruchów”. Powłoka chroni przed atakami Suiton oraz Katon.

2.Pojawia się pierwszy ogon. Powłoka demona jest gorąca, bije od niej przerażająco wysoka temperatura. Przeciwnik szybciej się zmęczy gdyż jest niebywale gorąco (wyjątek przeciwnik z Sunagakure no Sato).

3. Chaotycznie wirująca powłoka zaczyna ściślej przylegać do jinchuriki, przypomina teraz z kształtu kota, na tym poziomie możliwe staje się wydłużanie powłoki w kształcie kociej łapy wedle własnej woli (coś jak Naruto w Kyuubi Mode).

4.Pojawia się drugi ogon. Teoretycznie powinna nastąpić już przemiana w demona jednak do ciała jinchuriki jeszcze napływa energia demona, przez co zamienia się on w miniaturkę, skura ulega spaleniu, a jinchuriki sprawia wrażenie jakby był z żywego ognia. Jinchuriki może strzelać kulami ognia o średnicy około 30 centymetrów.

5.Cała energia bijuu sprawiła, że jinchuriki przybrał pełną formę bijju. Rozmiar zwiększa się drastycznie, temperatura sprawia, że samo patrzenie w strojne bijju jest ciężkie do zniesienia. Jinchuriki może strzelać ognistymi kulami o średnicy około 50 centymetrów.


--------------------------------------------------------------------------------


Jednoogoniasty Shukaku - Pustynny demon znajdujący się w ciele Gaary, jest on jednym z najsłabszych demonów, jest nie stabilny emocjonalnie i dość często stara się zawładnąć nad swoim nosicielem. Nosiciel Shukaku ma problemy ze spaniem, podczas snu demon mógł by wykorzystać ciało nosiciela jako medium żeby się wydostać z ciała nosiciela, dla tego łatwo jest rozpoznać nosiciela tego demona, są nadpobudliwi, agresywni i niewyspani. Ostatecznie zostaje złapany Deidarę i Sasoriego.

Bijju budzi się gdy Jinchuuriki śpi. Dlatego Jinchuriki nie może spać w nocy, nie może spać w ogóle. Wynikiem tego są ciemne otoczki wokół oczu.

Pasywne: Dzięki obecności demona w ciele, specjalny piasek zmieszany z chakrą demona chroni jinchuriki przed atakami bez udziału jego własnej woli co więcej dzięki dodatkowej chakrze bijju jinchuriki ma możliwość wykonywania zaawansowanych technik piaskowych.

1.Passywne piasek chroni nasze ciało przed atakami.

2.Piasek chroniący nas formuje się powoli w miniaturę Shukaku, mamy jedną rękę zmienioną tak, aby przypomniała łapę Shukaku.

3.Następuje dalsza transformacja mamy ręce tółw i głowę pokrytą twardym pancerzem z piasku który z zewnątrz przypomina Shukaku. Do używania technik Fuuton chakra jest pobierana od Shukaku, przez co techniki nie pobierają chakry jinchuriki a są silniejsze.

4. Transformacja postępuje. Wyrasta ogon może on służyć do obrony lub ataku. Możemy rozciągać pokryte piaskiem części ciała oraz regenerować je piaskiem gdyby uległy uszkodzeniu.

5.Pełna przemiana w Shukaku, demon uwalnia się na pewien czas a na jego głowie jest widoczny jinchuriki od pasa w dół. Aby mogło dojść do takiej transformacji od jinchuriki wymagana jest znajomość techniki Tanukineiri no Jutru. Shukaku w tej formie posiada wszystkie swoje atrybuty, nic go nie ogranicza. Za wszelką cenę stara się chronić jinchuriki przed obudzeniem przez kogoś.


No to już wszystko chyba wyczerpałem temat hehe.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from www.HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Strona wygenerowana w 0.05 sekundy. Zapytań do SQL: 11